Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 641 m²
- Inhoud
- 674 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 5
Julianastraat 50 A is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 641 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 50 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Julianastraat 50 A ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hoorntje is €323.000. Dat komt neer op circa €1.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJulianastraat 50 A is een woonhuis van 219 m² in de wijk 't Hoorntje. De buurt telt 1.399 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.166 inwoners per km².
Julianastraat 50 A is een woonhuis in 't Hoorntje, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Julianastraat 50 A heeft 219 m² woonoppervlakte en 674 m³ inhoud. Het perceel is 641 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In 't Hoorntje ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Julianastraat 50 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Julianastraat 50 A heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk 't Hoorntje in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Julianastraat 50 A in 't Hoorntje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Julianastraat 50 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.