Hoekwoning Zandstraat 171 Veenendaal

Zandstraat 171, 3905 EC Veenendaal

105 m² Bouwjaar 1920 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Zandstraat 171 is een hoekwoning in Veenendaal, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 365 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
365 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zandstraat 171

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandstraat 171

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
194.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.4%
CO₂-emissie
45.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (235.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2505 Inwoners
1205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1207 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Molenbrug
36% Koopwoningen
9.182 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandstraat 171

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Zandstraat 171

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandstraat 171?

De prijsindicatie voor Zandstraat 171 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbrug is €269.000. Dat komt neer op circa €2.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandstraat 171 zich tot de wijk Molenbrug?

Zandstraat 171 is een hoekwoning van 105 m² in de wijk Molenbrug. De buurt telt 1.207 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandstraat 171?

Zandstraat 171 is een hoekwoning in Molenbrug, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandstraat 171 vergeleken met de buurt?

Zandstraat 171 heeft 105 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 365 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Molenbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandstraat 171 en wat betekent dat?

Zandstraat 171 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandstraat 171?

Zandstraat 171 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 235 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenbrug?

De wijk Molenbrug in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbrug?

Vanuit Zandstraat 171 in Molenbrug bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenbrug?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandstraat 171: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Molenbrug?

Recreatie nabij Molenbrug: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Zandstraat 171?

De prijsindicatie ligt rond €370.000 tot €420.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Molenbrug is €269.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Zandstraat 171?

Een woningrapport voor Zandstraat 171 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Molenbrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen