Streetview Zandstraat 123 Veenendaal

Zandstraat 123, 3905 EB Veenendaal

233 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Zandstraat 123 is een appartement in Veenendaal, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
233 m²
Inhoud
914 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zandstraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandstraat 123

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
108 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2505 Inwoners
1205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1207 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Molenbrug
36% Koopwoningen
9.182 Inwoners per km²

Locatie van Zandstraat 123

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Zandstraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandstraat 123?

De gemiddelde woningwaarde in Molenbrug is €269.000. Dat komt neer op circa €1.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandstraat 123 zich tot de wijk Molenbrug?

Zandstraat 123 is een appartement van 233 m² in de wijk Molenbrug. De buurt telt 1.207 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandstraat 123?

Zandstraat 123 is een appartement in Molenbrug, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zandstraat 123 vergeleken met de buurt?

Zandstraat 123 heeft 233 m² woonoppervlakte en 914 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Molenbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandstraat 123 en wat betekent dat?

Zandstraat 123 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandstraat 123?

Zandstraat 123 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenbrug?

De wijk Molenbrug in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbrug?

Vanuit Zandstraat 123 in Molenbrug bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2 km.