Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Panhuis 22 Veenendaal

Panhuis 22, 3905 AX Veenendaal

113 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Panhuis 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 263 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Panhuis 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Panhuis 22

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (173.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3055 Inwoners
1380 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1399 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde 't Hoorntje
58% Koopwoningen
5.166 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Panhuis 22

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Panhuis 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Panhuis 22?

De prijsindicatie voor Panhuis 22 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hoorntje is €323.000. Dat komt neer op circa €2.858 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Panhuis 22 zich tot de wijk 't Hoorntje?

Panhuis 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 113 m² in de wijk 't Hoorntje. De buurt telt 1.399 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.166 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Panhuis 22?

Panhuis 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in 't Hoorntje, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Panhuis 22 vergeleken met de buurt?

Panhuis 22 heeft 113 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In 't Hoorntje ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Panhuis 22 en wat betekent dat?

Panhuis 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Panhuis 22?

Panhuis 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 173 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Hoorntje?

De wijk 't Hoorntje in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hoorntje?

Vanuit Panhuis 22 in 't Hoorntje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.