Streetview Panhuis 18 Veenendaal

Panhuis 18, 3905 AX Veenendaal

236 m² Bouwjaar 1930

Panhuis 18 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
610 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Panhuis 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3055 Inwoners
1380 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1399 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde 't Hoorntje
58% Koopwoningen
5.166 Inwoners per km²

Locatie van Panhuis 18

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Panhuis 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Panhuis 18?

De gemiddelde woningwaarde in 't Hoorntje is €323.000. Dat komt neer op circa €1.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Panhuis 18 zich tot de wijk 't Hoorntje?

Panhuis 18 is een woonhuis van 236 m² in de wijk 't Hoorntje. De buurt telt 1.399 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.166 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Panhuis 18?

Panhuis 18 is een woonhuis in 't Hoorntje, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Panhuis 18 vergeleken met de buurt?

Panhuis 18 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In 't Hoorntje ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Hoorntje?

De wijk 't Hoorntje in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hoorntje?

Vanuit Panhuis 18 in 't Hoorntje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Hoorntje?

Zorg en onderwijs in de buurt van Panhuis 18: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Hoorntje?

Recreatie nabij 't Hoorntje: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Panhuis 18?

Een woningrapport voor Panhuis 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Hoorntje. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.