Streetview David Tenierslaan 32 Veenendaal

David Tenierslaan 32, 3904 ZA Veenendaal

98 m² Bouwjaar 2008 Label A

David Tenierslaan 32 is een appartement in Veenendaal, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
98 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor David Tenierslaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel David Tenierslaan 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
68.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
105.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.2%
CO₂-emissie
37.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

5830 Inwoners
2635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2642 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Franse Gat
40% Koopwoningen
6.738 Inwoners per km²

Locatie van David Tenierslaan 32

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over David Tenierslaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van David Tenierslaan 32?

De gemiddelde woningwaarde in Franse Gat is €323.000. Dat komt neer op circa €3.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt David Tenierslaan 32 zich tot de wijk Franse Gat?

David Tenierslaan 32 is een appartement van 98 m² in de wijk Franse Gat. De buurt telt 2.642 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op David Tenierslaan 32?

David Tenierslaan 32 is een appartement in Franse Gat, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is David Tenierslaan 32 vergeleken met de buurt?

David Tenierslaan 32 heeft 98 m² woonoppervlakte. In Franse Gat ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van David Tenierslaan 32 en wat betekent dat?

David Tenierslaan 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 37.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Franse Gat?

De wijk Franse Gat in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 5.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Vanuit David Tenierslaan 32 in Franse Gat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Zorg en onderwijs in de buurt van David Tenierslaan 32: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.