Streetview Valreep 18 Veenendaal

Valreep 18, 3904 PH Veenendaal

178 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Valreep 18 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 359 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
359 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Valreep 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valreep 18

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3645 Inwoners
1365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1350 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Schepenbuurt
88% Koopwoningen
6.348 Inwoners per km²

Locatie van Valreep 18

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Valreep 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Valreep 18?

De prijsindicatie voor Valreep 18 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Schepenbuurt is €435.000. Dat komt neer op circa €2.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valreep 18 zich tot de wijk Schepenbuurt?

Valreep 18 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Schepenbuurt. De buurt telt 1.350 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.348 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valreep 18?

Valreep 18 is een woonhuis in Schepenbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Valreep 18 vergeleken met de buurt?

Valreep 18 heeft 178 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 359 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Schepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valreep 18 en wat betekent dat?

Valreep 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-02-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valreep 18?

Valreep 18 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schepenbuurt?

De wijk Schepenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schepenbuurt?

Vanuit Valreep 18 in Schepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.