Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
Kamperfoelie 18 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamperfoelie 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gezonken Hoek is €400.000. Dat komt neer op circa €2.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamperfoelie 18 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Gezonken Hoek. De buurt telt 1.047 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.179 inwoners per km².
Kamperfoelie 18 is een woonhuis in Gezonken Hoek, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kamperfoelie 18 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Gezonken Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kamperfoelie 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Gezonken Hoek in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kamperfoelie 18 in Gezonken Hoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamperfoelie 18: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Gezonken Hoek: restaurant (0.7 km), cafe (1.4 km).