Streetview Middellaan 50 Veenendaal

Middellaan 50, 3904 LJ Veenendaal

130 m² Bouwjaar 1950 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Middellaan 50 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 402 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
402 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Middellaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middellaan 50

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
160.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65%
CO₂-emissie
15.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3475 Inwoners
1410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Petenbos
82% Koopwoningen
5.194 Inwoners per km²

Locatie van Middellaan 50

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Middellaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Middellaan 50?

De prijsindicatie voor Middellaan 50 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €3.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middellaan 50 zich tot de wijk Petenbos?

Middellaan 50 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middellaan 50?

Middellaan 50 is een woonhuis in Petenbos, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Middellaan 50 vergeleken met de buurt?

Middellaan 50 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 402 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middellaan 50 en wat betekent dat?

Middellaan 50 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middellaan 50?

Middellaan 50 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos?

De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos?

Vanuit Middellaan 50 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.