2-onder-1-kapwoning Varenmos 66 Veenendaal

Varenmos 66, 3904 JX Veenendaal

147 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Varenmos 66 is een 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 285 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
593 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Varenmos 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Varenmos 66

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3475 Inwoners
1410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Petenbos
82% Koopwoningen
5.194 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Varenmos 66

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Varenmos 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Varenmos 66?

De prijsindicatie voor Varenmos 66 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €3.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Varenmos 66 zich tot de wijk Petenbos?

Varenmos 66 is een 2-onder-1-kapwoning van 147 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Varenmos 66?

Varenmos 66 is een 2-onder-1-kapwoning in Petenbos, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Varenmos 66 vergeleken met de buurt?

Varenmos 66 heeft 147 m² woonoppervlakte en 593 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Varenmos 66 en wat betekent dat?

Varenmos 66 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Varenmos 66?

Varenmos 66 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos?

De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos?

Vanuit Varenmos 66 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.