Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 1765 m²
- Inhoud
- 1107 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Sandenburg 4 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 1765 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sandenburg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €3.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSandenburg 4 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².
Sandenburg 4 is een woonhuis in Salamander, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sandenburg 4 heeft 220 m² woonoppervlakte en 1107 m³ inhoud. Het perceel is 1765 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sandenburg 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Sandenburg 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Sandenburg 4 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sandenburg 4: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.