Streetview Sandenburg 23 Veenendaal

Sandenburg 23, 3904 JP Veenendaal

180 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Sandenburg 23 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 1022 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
1022 m²
Inhoud
785 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sandenburg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sandenburg 23

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
107.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
45.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.6%
CO₂-emissie
10.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

790 Inwoners
270 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€779.000 Gem. woningwaarde Salamander
98% Koopwoningen
2.849 Inwoners per km²

Locatie van Sandenburg 23

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Sandenburg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Sandenburg 23?

De gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €4.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sandenburg 23 zich tot de wijk Salamander?

Sandenburg 23 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sandenburg 23?

Sandenburg 23 is een woonhuis in Salamander, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sandenburg 23 vergeleken met de buurt?

Sandenburg 23 heeft 180 m² woonoppervlakte en 785 m³ inhoud. Het perceel is 1022 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sandenburg 23 en wat betekent dat?

Sandenburg 23 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-09-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sandenburg 23?

Sandenburg 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Salamander?

De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Salamander?

Vanuit Sandenburg 23 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.