Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Inhoud
- 586 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Lunenburg 76 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 274 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lunenburg 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €4.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLunenburg 76 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².
Lunenburg 76 is een woonhuis in Salamander, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lunenburg 76 heeft 160 m² woonoppervlakte en 586 m³ inhoud. Het perceel is 274 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lunenburg 76 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Lunenburg 76 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Lunenburg 76 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lunenburg 76: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.