Streetview Lunenburg 5 Veenendaal

Lunenburg 5, 3904 JN Veenendaal

141 m² Bouwjaar 1970 Label A

Lunenburg 5 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 673 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
673 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lunenburg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lunenburg 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
133.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.7%
CO₂-emissie
21.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

790 Inwoners
270 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€779.000 Gem. woningwaarde Salamander
98% Koopwoningen
2.849 Inwoners per km²

Locatie van Lunenburg 5

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Lunenburg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Lunenburg 5?

De gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €5.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lunenburg 5 zich tot de wijk Salamander?

Lunenburg 5 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lunenburg 5?

Lunenburg 5 is een woonhuis in Salamander, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lunenburg 5 vergeleken met de buurt?

Lunenburg 5 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 673 m². In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lunenburg 5 en wat betekent dat?

Lunenburg 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.53 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Salamander?

De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Salamander?

Vanuit Lunenburg 5 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Salamander?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lunenburg 5: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.