Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 378 m²
- Inhoud
- 678 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Lunenburg 32 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 378 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lunenburg 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Lunenburg 32 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €3.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLunenburg 32 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².
Lunenburg 32 is een woonhuis in Salamander, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lunenburg 32 heeft 200 m² woonoppervlakte en 678 m³ inhoud. Het perceel is 378 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lunenburg 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-03-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Lunenburg 32 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Lunenburg 32 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lunenburg 32: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.