Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 7
Kerkewijk 180 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 252 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerkewijk 180
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Kerkewijk 180 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €5.193 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerkewijk 180 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².
Kerkewijk 180 is een woonhuis in Salamander, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kerkewijk 180 heeft 150 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kerkewijk 180 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-08-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kerkewijk 180 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Kerkewijk 180 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkewijk 180: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.