Streetview Kerkewijk 82 Veenendaal

Kerkewijk 82, 3904 JG Veenendaal

292 m² Bouwjaar 1955 Label E

Kerkewijk 82 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m² en een perceel van 1022 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
292 m²
Perceeloppervlakte
1022 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kerkewijk 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkewijk 82

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
290.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

5830 Inwoners
2635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2642 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Franse Gat
40% Koopwoningen
6.738 Inwoners per km²

Locatie van Kerkewijk 82

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Kerkewijk 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkewijk 82?

De gemiddelde woningwaarde in Franse Gat is €323.000. Dat komt neer op circa €1.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkewijk 82 zich tot de wijk Franse Gat?

Kerkewijk 82 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Franse Gat. De buurt telt 2.642 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkewijk 82?

Kerkewijk 82 is een woonhuis in Franse Gat, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kerkewijk 82 vergeleken met de buurt?

Kerkewijk 82 heeft 292 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1022 m². In Franse Gat ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkewijk 82 en wat betekent dat?

Kerkewijk 82 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Franse Gat?

De wijk Franse Gat in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 5.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Vanuit Kerkewijk 82 in Franse Gat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkewijk 82: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.