Vrijstaande woning Kerkewijk 106 Veenendaal

Kerkewijk 106, 3904 JG Veenendaal

212 m² Bouwjaar 1925 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Kerkewijk 106 is een vrijstaande woning in Veenendaal, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 674 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
674 m²
Inhoud
822 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.210.000 tot €1.460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en riet
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kerkewijk 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkewijk 106

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.6%
CO₂-emissie
27.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

5830 Inwoners
2635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2642 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Franse Gat
40% Koopwoningen
6.738 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkewijk 106

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Kerkewijk 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkewijk 106?

De prijsindicatie voor Kerkewijk 106 ligt rond €1.210.000 tot €1.460.000. De gemiddelde woningwaarde in Franse Gat is €323.000. Dat komt neer op circa €1.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkewijk 106 zich tot de wijk Franse Gat?

Kerkewijk 106 is een vrijstaande woning van 212 m² in de wijk Franse Gat. De buurt telt 2.642 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkewijk 106?

Kerkewijk 106 is een vrijstaande woning in Franse Gat, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkewijk 106 vergeleken met de buurt?

Kerkewijk 106 heeft 212 m² woonoppervlakte en 822 m³ inhoud. Het perceel is 674 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Franse Gat ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkewijk 106 en wat betekent dat?

Kerkewijk 106 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkewijk 106?

Kerkewijk 106 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Franse Gat?

De wijk Franse Gat in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 5.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Vanuit Kerkewijk 106 in Franse Gat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.