Portiekflat Kerkewijk 70 Veenendaal

Kerkewijk 70, 3904 JE Veenendaal

167 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Kerkewijk 70 is een portiekflat in Veenendaal, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
167 m²
Inhoud
551 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.195.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kerkewijk 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkewijk 70

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.08
CO₂-emissie
3895.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

5830 Inwoners
2635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2642 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Franse Gat
40% Koopwoningen
6.738 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkewijk 70

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Kerkewijk 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkewijk 70?

De prijsindicatie voor Kerkewijk 70 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Franse Gat is €323.000. Dat komt neer op circa €1.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkewijk 70 zich tot de wijk Franse Gat?

Kerkewijk 70 is een portiekflat van 167 m² in de wijk Franse Gat. De buurt telt 2.642 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkewijk 70?

Kerkewijk 70 is een portiekflat in Franse Gat, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kerkewijk 70 vergeleken met de buurt?

Kerkewijk 70 heeft 167 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Franse Gat ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkewijk 70 en wat betekent dat?

Kerkewijk 70 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3895.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkewijk 70?

Kerkewijk 70 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Franse Gat?

De wijk Franse Gat in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 5.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Vanuit Kerkewijk 70 in Franse Gat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.