Streetview Klaas Katerstraat 24 Veenendaal

Klaas Katerstraat 24, 3904 EE Veenendaal

77 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Klaas Katerstraat 24 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 184 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
255 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Klaas Katerstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaas Katerstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
126.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
106.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.5%
CO₂-emissie
19.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

5830 Inwoners
2635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2642 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Franse Gat
40% Koopwoningen
6.738 Inwoners per km²

Locatie van Klaas Katerstraat 24

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Klaas Katerstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaas Katerstraat 24?

De prijsindicatie voor Klaas Katerstraat 24 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Franse Gat is €323.000. Dat komt neer op circa €4.195 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaas Katerstraat 24 zich tot de wijk Franse Gat?

Klaas Katerstraat 24 is een woonhuis van 77 m² in de wijk Franse Gat. De buurt telt 2.642 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaas Katerstraat 24?

Klaas Katerstraat 24 is een woonhuis in Franse Gat, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klaas Katerstraat 24 vergeleken met de buurt?

Klaas Katerstraat 24 heeft 77 m² woonoppervlakte en 255 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Franse Gat ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaas Katerstraat 24 en wat betekent dat?

Klaas Katerstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaas Katerstraat 24?

Klaas Katerstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Franse Gat?

De wijk Franse Gat in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 5.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Franse Gat?

Vanuit Klaas Katerstraat 24 in Franse Gat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.