Hoekwoning Margaretha Turnorlaan 30 Veenendaal

Margaretha Turnorlaan 30, 3903 WK Veenendaal

135 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Margaretha Turnorlaan 30 is een hoekwoning in Veenendaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 161 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Margaretha Turnorlaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Margaretha Turnorlaan 30

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3475 Inwoners
1410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Petenbos
82% Koopwoningen
5.194 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Margaretha Turnorlaan 30

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Margaretha Turnorlaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Margaretha Turnorlaan 30?

De prijsindicatie voor Margaretha Turnorlaan 30 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €3.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margaretha Turnorlaan 30 zich tot de wijk Petenbos?

Margaretha Turnorlaan 30 is een hoekwoning van 135 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margaretha Turnorlaan 30?

Margaretha Turnorlaan 30 is een hoekwoning in Petenbos, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Margaretha Turnorlaan 30 vergeleken met de buurt?

Margaretha Turnorlaan 30 heeft 135 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Margaretha Turnorlaan 30 en wat betekent dat?

Margaretha Turnorlaan 30 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Margaretha Turnorlaan 30?

Margaretha Turnorlaan 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos?

De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos?

Vanuit Margaretha Turnorlaan 30 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.