Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 217 m²
De Smalle Zijde 44 A is een appartement in Veenendaal, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Smalle Zijde 44 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nijverkamp is €528.000. Dat komt neer op circa €2.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Smalle Zijde 44 A is een appartement van 217 m² in de wijk Nijverkamp. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 172 inwoners per km².
De Smalle Zijde 44 A is een appartement in Nijverkamp, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Smalle Zijde 44 A heeft 217 m² woonoppervlakte. In Nijverkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Smalle Zijde 44 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Nijverkamp in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit De Smalle Zijde 44 A in Nijverkamp bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Smalle Zijde 44 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Nijverkamp: restaurant (1.9 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor De Smalle Zijde 44 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nijverkamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.