Streetview Middelbuurtseweg 46 Veenendaal

Middelbuurtseweg 46, 3903 LD Veenendaal

262 m² Bouwjaar 2007

Middelbuurtseweg 46 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m² en een perceel van 5210 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
5210 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Middelbuurtseweg 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Middelbuurt
91% Koopwoningen
214 Inwoners per km²

Locatie van Middelbuurtseweg 46

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Middelbuurtseweg 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelbuurtseweg 46?

De gemiddelde woningwaarde in Middelbuurt is €705.000. Dat komt neer op circa €2.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelbuurtseweg 46 zich tot de wijk Middelbuurt?

Middelbuurtseweg 46 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Middelbuurt. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelbuurtseweg 46?

Middelbuurtseweg 46 is een woonhuis in Middelbuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Middelbuurtseweg 46 vergeleken met de buurt?

Middelbuurtseweg 46 heeft 262 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5210 m². In Middelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Middelbuurt?

De wijk Middelbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelbuurt?

Vanuit Middelbuurtseweg 46 in Middelbuurt bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Middelbuurtseweg 46: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Middelbuurt?

Recreatie nabij Middelbuurt: restaurant (2.5 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Middelbuurtseweg 46?