Streetview Middelbuurtseweg 22 Veenendaal

Middelbuurtseweg 22, 3903 LC Veenendaal

258 m² Bouwjaar 1983 Label C

Middelbuurtseweg 22 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m² en een perceel van 2935 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
2935 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Middelbuurtseweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelbuurtseweg 22

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Middelbuurt
91% Koopwoningen
214 Inwoners per km²

Locatie van Middelbuurtseweg 22

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Middelbuurtseweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelbuurtseweg 22?

De gemiddelde woningwaarde in Middelbuurt is €705.000. Dat komt neer op circa €2.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelbuurtseweg 22 zich tot de wijk Middelbuurt?

Middelbuurtseweg 22 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Middelbuurt. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelbuurtseweg 22?

Middelbuurtseweg 22 is een woonhuis in Middelbuurt, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Middelbuurtseweg 22 vergeleken met de buurt?

Middelbuurtseweg 22 heeft 258 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2935 m². In Middelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middelbuurtseweg 22 en wat betekent dat?

Middelbuurtseweg 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-04-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Middelbuurt?

De wijk Middelbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelbuurt?

Vanuit Middelbuurtseweg 22 in Middelbuurt bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Middelbuurtseweg 22: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.3 km.