Streetview Middelbuurtseweg 20 A Veenendaal

Middelbuurtseweg 20 A, 3903 LC Veenendaal

290 m² Bouwjaar 2017 Label G

Middelbuurtseweg 20 A is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m² en een perceel van 980 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
980 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Middelbuurtseweg 20 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelbuurtseweg 20 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Middelbuurt
91% Koopwoningen
214 Inwoners per km²

Locatie van Middelbuurtseweg 20 A

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Middelbuurtseweg 20 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelbuurtseweg 20 A?

De gemiddelde woningwaarde in Middelbuurt is €705.000. Dat komt neer op circa €2.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelbuurtseweg 20 A zich tot de wijk Middelbuurt?

Middelbuurtseweg 20 A is een woonhuis van 290 m² in de wijk Middelbuurt. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelbuurtseweg 20 A?

Middelbuurtseweg 20 A is een woonhuis in Middelbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Middelbuurtseweg 20 A vergeleken met de buurt?

Middelbuurtseweg 20 A heeft 290 m² woonoppervlakte. Het perceel is 980 m². In Middelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middelbuurtseweg 20 A en wat betekent dat?

Middelbuurtseweg 20 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Middelbuurt?

De wijk Middelbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelbuurt?

Vanuit Middelbuurtseweg 20 A in Middelbuurt bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Middelbuurtseweg 20 A: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.3 km.