Streetview Middelbuurtseweg 29 Veenendaal

Middelbuurtseweg 29, 3903 LB Veenendaal

355 m² Bouwjaar 2012

Middelbuurtseweg 29 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 355 m² en een perceel van 2830 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
355 m²
Perceeloppervlakte
2830 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Middelbuurtseweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Veenendaal

295 Inwoners
105 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Nijverkamp
71% Koopwoningen
172 Inwoners per km²

Locatie van Middelbuurtseweg 29

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Middelbuurtseweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelbuurtseweg 29?

De gemiddelde woningwaarde in Nijverkamp is €528.000. Dat komt neer op circa €1.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelbuurtseweg 29 zich tot de wijk Nijverkamp?

Middelbuurtseweg 29 is een woonhuis van 355 m² in de wijk Nijverkamp. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 172 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelbuurtseweg 29?

Middelbuurtseweg 29 is een woonhuis in Nijverkamp, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Middelbuurtseweg 29 vergeleken met de buurt?

Middelbuurtseweg 29 heeft 355 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2830 m². In Nijverkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nijverkamp?

De wijk Nijverkamp in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijverkamp?

Vanuit Middelbuurtseweg 29 in Nijverkamp bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nijverkamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Middelbuurtseweg 29: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nijverkamp?

Recreatie nabij Nijverkamp: restaurant (1.9 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Middelbuurtseweg 29?

Een woningrapport voor Middelbuurtseweg 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nijverkamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.