Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
- Inhoud
- 639 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Ridderzwam 12 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 314 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ridderzwam 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Petenbos Oost is €454.000. Dat komt neer op circa €2.820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRidderzwam 12 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Petenbos Oost. De buurt telt 1.020 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.977 inwoners per km².
Ridderzwam 12 is een woonhuis in Petenbos Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ridderzwam 12 heeft 161 m² woonoppervlakte en 639 m³ inhoud. Het perceel is 314 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Petenbos Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ridderzwam 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-02-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ridderzwam 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Petenbos Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Ridderzwam 12 in Petenbos Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ridderzwam 12: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.