Portiekflat (appartement) Paddestoelenlaan 16 Veenendaal

Paddestoelenlaan 16, 3903 GG Veenendaal

101 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Paddestoelenlaan 16 is een portiekflat (appartement) in Veenendaal, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Paddestoelenlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paddestoelenlaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.84 kg/m²

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2645 Inwoners
1025 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1020 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Petenbos Oost
76% Koopwoningen
5.977 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paddestoelenlaan 16

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Paddestoelenlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Paddestoelenlaan 16?

De prijsindicatie voor Paddestoelenlaan 16 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos Oost is €454.000. Dat komt neer op circa €4.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paddestoelenlaan 16 zich tot de wijk Petenbos Oost?

Paddestoelenlaan 16 is een portiekflat (appartement) van 101 m² in de wijk Petenbos Oost. De buurt telt 1.020 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paddestoelenlaan 16?

Paddestoelenlaan 16 is een portiekflat (appartement) in Petenbos Oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paddestoelenlaan 16 vergeleken met de buurt?

Paddestoelenlaan 16 heeft 101 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Petenbos Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paddestoelenlaan 16 en wat betekent dat?

Paddestoelenlaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paddestoelenlaan 16?

Paddestoelenlaan 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos Oost?

De wijk Petenbos Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos Oost?

Vanuit Paddestoelenlaan 16 in Petenbos Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.