Streetview Vliegezwam 17 Veenendaal

Vliegezwam 17, 3903 GB Veenendaal

190 m² Bouwjaar 2005 5 kamers Label B

Vliegezwam 17 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 625 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
625 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vliegezwam 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vliegezwam 17

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2645 Inwoners
1025 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1020 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Petenbos Oost
76% Koopwoningen
5.977 Inwoners per km²

Locatie van Vliegezwam 17

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Vliegezwam 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Vliegezwam 17?

De gemiddelde woningwaarde in Petenbos Oost is €454.000. Dat komt neer op circa €2.389 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vliegezwam 17 zich tot de wijk Petenbos Oost?

Vliegezwam 17 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Petenbos Oost. De buurt telt 1.020 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vliegezwam 17?

Vliegezwam 17 is een woonhuis in Petenbos Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vliegezwam 17 vergeleken met de buurt?

Vliegezwam 17 heeft 190 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 625 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Petenbos Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vliegezwam 17 en wat betekent dat?

Vliegezwam 17 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Vliegezwam 17?

Vliegezwam 17 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos Oost?

De wijk Petenbos Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos Oost?

Vanuit Vliegezwam 17 in Petenbos Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Petenbos Oost?