Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 169 m²
Franjezwam 24 is een appartement in Veenendaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Franjezwam 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Franjezwam 24 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos Oost is €454.000. Dat komt neer op circa €2.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFranjezwam 24 is een appartement van 169 m² in de wijk Petenbos Oost. De buurt telt 1.020 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.977 inwoners per km².
Franjezwam 24 is een appartement in Petenbos Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Franjezwam 24 heeft 169 m² woonoppervlakte. In Petenbos Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Petenbos Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Franjezwam 24 in Petenbos Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Franjezwam 24: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Petenbos Oost: restaurant (1.6 km), cafe (2.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €270.000 tot €320.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Petenbos Oost is €454.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.