Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) Beukenstuklaan 13 Veenendaal

Beukenstuklaan 13, 3903 DN Veenendaal

129 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Beukenstuklaan 13 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Veenendaal, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 290 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
508 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beukenstuklaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenstuklaan 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (116.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3475 Inwoners
1410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Petenbos
82% Koopwoningen
5.194 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beukenstuklaan 13

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Beukenstuklaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenstuklaan 13?

De prijsindicatie voor Beukenstuklaan 13 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €3.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenstuklaan 13 zich tot de wijk Petenbos?

Beukenstuklaan 13 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) van 129 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenstuklaan 13?

Beukenstuklaan 13 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Petenbos, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Beukenstuklaan 13 vergeleken met de buurt?

Beukenstuklaan 13 heeft 129 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenstuklaan 13 en wat betekent dat?

Beukenstuklaan 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukenstuklaan 13?

Beukenstuklaan 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 116 m².

Hoe is de woningmarkt in Petenbos?

De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos?

Vanuit Beukenstuklaan 13 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.