Streetview Valleistraat 105 Veenendaal

Valleistraat 105, 3902 ZB Veenendaal

229 m² Bouwjaar 1975 Label C

Valleistraat 105 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 715 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
715 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Valleistraat 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valleistraat 105

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
126.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3045 Inwoners
1385 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1377 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Dragonder Zuid
51% Koopwoningen
8.835 Inwoners per km²

Locatie van Valleistraat 105

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Valleistraat 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Valleistraat 105?

De gemiddelde woningwaarde in Dragonder Zuid is €277.000. Dat komt neer op circa €1.210 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valleistraat 105 zich tot de wijk Dragonder Zuid?

Valleistraat 105 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Dragonder Zuid. De buurt telt 1.377 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valleistraat 105?

Valleistraat 105 is een woonhuis in Dragonder Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Valleistraat 105 vergeleken met de buurt?

Valleistraat 105 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 715 m². In Dragonder Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valleistraat 105 en wat betekent dat?

Valleistraat 105 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.62 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dragonder Zuid?

De wijk Dragonder Zuid in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dragonder Zuid?

Vanuit Valleistraat 105 in Dragonder Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dragonder Zuid?