Streetview Noorderkroon 25 Veenendaal

Noorderkroon 25, 3902 VA Veenendaal

166 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Noorderkroon 25 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 450 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
691 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Noorderkroon 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderkroon 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.8%
CO₂-emissie
40.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3045 Inwoners
1385 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1377 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Dragonder Zuid
51% Koopwoningen
8.835 Inwoners per km²

Locatie van Noorderkroon 25

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Noorderkroon 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderkroon 25?

De gemiddelde woningwaarde in Dragonder Zuid is €277.000. Dat komt neer op circa €1.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderkroon 25 zich tot de wijk Dragonder Zuid?

Noorderkroon 25 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Dragonder Zuid. De buurt telt 1.377 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderkroon 25?

Noorderkroon 25 is een woonhuis in Dragonder Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noorderkroon 25 vergeleken met de buurt?

Noorderkroon 25 heeft 166 m² woonoppervlakte en 691 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Dragonder Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderkroon 25 en wat betekent dat?

Noorderkroon 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 40.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderkroon 25?

Noorderkroon 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dragonder Zuid?

De wijk Dragonder Zuid in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dragonder Zuid?

Vanuit Noorderkroon 25 in Dragonder Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.