Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 720 m²
Ruiten A Kanaal West 10 is een woonhuis in Veelerveen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 720 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruiten A Kanaal West 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
4.5 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
13.2 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
16.9 kmRestaurant
1 kmCafé
4.9 kmBibliotheek
4.5 kmBioscoop
16.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veelerveen is €279.000. Dat komt neer op circa €1.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuiten A Kanaal West 10 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Veelerveen. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 137 inwoners per km².
Ruiten A Kanaal West 10 is een woonhuis in Veelerveen, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ruiten A Kanaal West 10 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 720 m². In Veelerveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ruiten A Kanaal West 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.35 kg/jaar.
De wijk Veelerveen in Veelerveen (Groningen) kenmerkt zich door 575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Ruiten A Kanaal West 10 in Veelerveen bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 13.2 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ruiten A Kanaal West 10: ziekenhuis op 16.9 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 7.4 km.