Streetview Valkenhof 38 Varsseveld

Valkenhof 38, 7051 XB Varsseveld

130 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Valkenhof 38 is een woonhuis in Varsseveld, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 185 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Valkenhof 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenhof 38

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Varsseveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Varsseveld

5350 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2540 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Varsseveld
62% Koopwoningen
2.090 Inwoners per km²

Locatie van Valkenhof 38

Vergelijkbare woningen in Varsseveld

Veelgestelde vragen over Valkenhof 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenhof 38?

De prijsindicatie voor Valkenhof 38 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Varsseveld is €290.000. Dat komt neer op circa €2.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenhof 38 zich tot de wijk Varsseveld?

Valkenhof 38 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Varsseveld. De buurt telt 2.540 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenhof 38?

Valkenhof 38 is een woonhuis in Varsseveld, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valkenhof 38 vergeleken met de buurt?

Valkenhof 38 heeft 130 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Varsseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenhof 38 en wat betekent dat?

Valkenhof 38 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-09-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenhof 38?

Valkenhof 38 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Varsseveld?

De wijk Varsseveld in Varsseveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Varsseveld?

Vanuit Valkenhof 38 in Varsseveld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.