Streetview Kraaienhof 18 Varsseveld

Kraaienhof 18, 7051 WE Varsseveld

125 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 4 slaapkamers Label A

Kraaienhof 18 is een woonhuis in Varsseveld, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 269 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Kamers
4
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kraaienhof 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kraaienhof 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
125.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.3%
CO₂-emissie
26.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Varsseveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Varsseveld

5350 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2540 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Varsseveld
62% Koopwoningen
2.090 Inwoners per km²

Locatie van Kraaienhof 18

Vergelijkbare woningen in Varsseveld

Veelgestelde vragen over Kraaienhof 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Kraaienhof 18?

De gemiddelde woningwaarde in Varsseveld is €290.000. Dat komt neer op circa €2.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kraaienhof 18 zich tot de wijk Varsseveld?

Kraaienhof 18 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Varsseveld. De buurt telt 2.540 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kraaienhof 18?

Kraaienhof 18 is een woonhuis in Varsseveld, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kraaienhof 18 vergeleken met de buurt?

Kraaienhof 18 heeft 125 m² woonoppervlakte. Het perceel is 269 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Varsseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kraaienhof 18 en wat betekent dat?

Kraaienhof 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kraaienhof 18?

Kraaienhof 18 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Varsseveld?

De wijk Varsseveld in Varsseveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Varsseveld?

Vanuit Kraaienhof 18 in Varsseveld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.