Streetview Lichtenvoordseweg 8 Varsseveld

Lichtenvoordseweg 8, 7051 GN Varsseveld

287 m² Bouwjaar 1916 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Lichtenvoordseweg 8 is een woonhuis in Varsseveld, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m², een perceel van 1385 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
287 m²
Perceeloppervlakte
1385 m²
Inhoud
1064 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Lichtenvoordseweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lichtenvoordseweg 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.3%
CO₂-emissie
38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Varsseveld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Varsseveld

5350 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2540 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Varsseveld
62% Koopwoningen
2.090 Inwoners per km²

Locatie van Lichtenvoordseweg 8

Vergelijkbare woningen in Varsseveld

Veelgestelde vragen over Lichtenvoordseweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Lichtenvoordseweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Varsseveld is €290.000. Dat komt neer op circa €1.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lichtenvoordseweg 8 zich tot de wijk Varsseveld?

Lichtenvoordseweg 8 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Varsseveld. De buurt telt 2.540 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lichtenvoordseweg 8?

Lichtenvoordseweg 8 is een woonhuis in Varsseveld, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lichtenvoordseweg 8 vergeleken met de buurt?

Lichtenvoordseweg 8 heeft 287 m² woonoppervlakte en 1064 m³ inhoud. Het perceel is 1385 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Varsseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lichtenvoordseweg 8 en wat betekent dat?

Lichtenvoordseweg 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-08-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lichtenvoordseweg 8?

Lichtenvoordseweg 8 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Varsseveld?

De wijk Varsseveld in Varsseveld (Gelderland) kenmerkt zich door 5.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Varsseveld?

Vanuit Lichtenvoordseweg 8 in Varsseveld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.