Vrijstaande woning Nieuwe Waalreseweg 32 Valkenswaard

Nieuwe Waalreseweg 32, 5552 EK Valkenswaard

206 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Nieuwe Waalreseweg 32 is een vrijstaande woning in Valkenswaard, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 493 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
493 m²
Inhoud
847 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Waalreseweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Waalreseweg 32

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
211.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
301.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Valkenswaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Valkenswaard

3350 Inwoners
1730 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1781 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Geenhoven
49% Koopwoningen
5.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Waalreseweg 32

Vergelijkbare woningen in Valkenswaard

Veelgestelde vragen over Nieuwe Waalreseweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Waalreseweg 32?

De prijsindicatie voor Nieuwe Waalreseweg 32 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Geenhoven is €310.000. Dat komt neer op circa €1.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Waalreseweg 32 zich tot de wijk Geenhoven?

Nieuwe Waalreseweg 32 is een vrijstaande woning van 206 m² in de wijk Geenhoven. De buurt telt 1.781 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Waalreseweg 32?

Nieuwe Waalreseweg 32 is een vrijstaande woning in Geenhoven, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwe Waalreseweg 32 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Waalreseweg 32 heeft 206 m² woonoppervlakte en 847 m³ inhoud. Het perceel is 493 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Geenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Waalreseweg 32 en wat betekent dat?

Nieuwe Waalreseweg 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-01-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Waalreseweg 32?

Nieuwe Waalreseweg 32 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Geenhoven?

De wijk Geenhoven in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geenhoven?

Vanuit Nieuwe Waalreseweg 32 in Geenhoven bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.