Streetview Burgemeester van Lyndenpark 15 Valburg

Burgemeester van Lyndenpark 15, 6675 AZ Valburg

118 m² Bouwjaar 1985 Label B

Burgemeester van Lyndenpark 15 is een woonhuis in Valburg, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 330 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
330 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Lyndenpark 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Lyndenpark 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
30.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Valburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Valburg

1050 Inwoners
470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Kern Valburg
77% Koopwoningen
2.092 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van Lyndenpark 15

Vergelijkbare woningen in Valburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Lyndenpark 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Lyndenpark 15?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Valburg is €371.000. Dat komt neer op circa €3.144 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Lyndenpark 15 zich tot de wijk Kern Valburg?

Burgemeester van Lyndenpark 15 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Kern Valburg. De buurt telt 475 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Lyndenpark 15?

Burgemeester van Lyndenpark 15 is een woonhuis in Kern Valburg, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester van Lyndenpark 15 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Lyndenpark 15 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 330 m². In Kern Valburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Lyndenpark 15 en wat betekent dat?

Burgemeester van Lyndenpark 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Valburg?

De wijk Kern Valburg in Valburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Valburg?

Vanuit Burgemeester van Lyndenpark 15 in Kern Valburg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 0.2 km.