Streetview Nieuwe Koekoekstraat 34 Utrecht

Nieuwe Koekoekstraat 34, 3514 EG Utrecht

33 m² Bouwjaar 2017 Label A

Nieuwe Koekoekstraat 34 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
33 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Koekoekstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Koekoekstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.58
CO₂-emissie
24.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4025 Inwoners
2400 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1806 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Vogelenbuurt
57% Koopwoningen
19.560 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Koekoekstraat 34

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Nieuwe Koekoekstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Koekoekstraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelenbuurt is €527.000. Dat komt neer op circa €15.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Koekoekstraat 34 zich tot de wijk Vogelenbuurt?

Nieuwe Koekoekstraat 34 is een woonhuis van 33 m² in de wijk Vogelenbuurt. De buurt telt 1.806 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Koekoekstraat 34?

Nieuwe Koekoekstraat 34 is een woonhuis in Vogelenbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuwe Koekoekstraat 34 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Koekoekstraat 34 heeft 33 m² woonoppervlakte. In Vogelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Koekoekstraat 34 en wat betekent dat?

Nieuwe Koekoekstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vogelenbuurt?

De wijk Vogelenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelenbuurt?

Vanuit Nieuwe Koekoekstraat 34 in Vogelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelenbuurt?