Streetview Oudegracht aan de Werf 409 D Utrecht

Oudegracht aan de Werf 409 D, 3511 PE Utrecht

21 m² Bouwjaar 1930

Oudegracht aan de Werf 409 D is een woning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 21 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
21 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oudegracht aan de Werf 409 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

1985 Inwoners
1280 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Springweg en omgeving Geertebuurt
36% Koopwoningen
11.391 Inwoners per km²

Locatie van Oudegracht aan de Werf 409 D

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Oudegracht aan de Werf 409 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudegracht aan de Werf 409 D?

De gemiddelde woningwaarde in Springweg en omgeving Geertebuurt is €569.000. Dat komt neer op circa €27.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudegracht aan de Werf 409 D zich tot de wijk Springweg en omgeving Geertebuurt?

Oudegracht aan de Werf 409 D is een woning van 21 m² in de wijk Springweg en omgeving Geertebuurt. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.391 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudegracht aan de Werf 409 D?

Oudegracht aan de Werf 409 D is een woning in Springweg en omgeving Geertebuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudegracht aan de Werf 409 D vergeleken met de buurt?

Oudegracht aan de Werf 409 D heeft 21 m² woonoppervlakte. In Springweg en omgeving Geertebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Springweg en omgeving Geertebuurt?

De wijk Springweg en omgeving Geertebuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Springweg en omgeving Geertebuurt?

Vanuit Oudegracht aan de Werf 409 D in Springweg en omgeving Geertebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Springweg en omgeving Geertebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oudegracht aan de Werf 409 D: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.