Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 320 m²
- Inhoud
- 540 m³
- Kamers
- 7
Cauwelaerseweg 19 is een woonhuis in Ulvenhout AC, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 320 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cauwelaerseweg 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
8.7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
7.4 kmDe prijsindicatie voor Cauwelaerseweg 19 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Ulvenhout AC is €674.000. Dat komt neer op circa €3.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCauwelaerseweg 19 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Ulvenhout AC. De buurt telt 133 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².
Cauwelaerseweg 19 is een woonhuis in Ulvenhout AC, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Cauwelaerseweg 19 heeft 180 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Ulvenhout AC ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cauwelaerseweg 19 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Cauwelaerseweg 19 heeft 7 kamers.
De wijk Ulvenhout AC in Ulvenhout AC (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Cauwelaerseweg 19 in Ulvenhout AC bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cauwelaerseweg 19: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 5.2 km.