Streetview De Savornin Lohmanlaan 5 Uithoorn

De Savornin Lohmanlaan 5, 1421 CK Uithoorn

242 m² Bouwjaar 1990 Label B

De Savornin Lohmanlaan 5 is een woonhuis in Uithoorn, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 1041 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
1041 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Savornin Lohmanlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Savornin Lohmanlaan 5

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uithoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Uithoorn

3310 Inwoners
1505 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1576 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Thamerdal
35% Koopwoningen
5.542 Inwoners per km²

Locatie van De Savornin Lohmanlaan 5

Vergelijkbare woningen in Uithoorn

Veelgestelde vragen over De Savornin Lohmanlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van De Savornin Lohmanlaan 5?

De gemiddelde woningwaarde in Thamerdal is €366.000. Dat komt neer op circa €1.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Savornin Lohmanlaan 5 zich tot de wijk Thamerdal?

De Savornin Lohmanlaan 5 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Thamerdal. De buurt telt 1.576 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Savornin Lohmanlaan 5?

De Savornin Lohmanlaan 5 is een woonhuis in Thamerdal, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Savornin Lohmanlaan 5 vergeleken met de buurt?

De Savornin Lohmanlaan 5 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1041 m². In Thamerdal ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Savornin Lohmanlaan 5 en wat betekent dat?

De Savornin Lohmanlaan 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Thamerdal?

De wijk Thamerdal in Uithoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Thamerdal?

Vanuit De Savornin Lohmanlaan 5 in Thamerdal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Thamerdal?