Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
Gorskamplaan 20 is een woonhuis in Uitgeest, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 246 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gorskamplaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waldijk is €572.000. Dat komt neer op circa €3.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGorskamplaan 20 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Waldijk. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.252 inwoners per km².
Gorskamplaan 20 is een woonhuis in Waldijk, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Gorskamplaan 20 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 246 m². In Waldijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Waldijk in Uitgeest (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Gorskamplaan 20 in Waldijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gorskamplaan 20: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Waldijk: restaurant (1.6 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Gorskamplaan 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Waldijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.