Streetview Kreitenmolenstraat 146 Udenhout

Kreitenmolenstraat 146, 5071 BJ Udenhout

222 m² Bouwjaar 1958

Kreitenmolenstraat 146 is een woonhuis in Udenhout, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
610 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kreitenmolenstraat 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Udenhout

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Udenhout

2655 Inwoners
1115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1157 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Zeshoeven
77% Koopwoningen
3.416 Inwoners per km²

Locatie van Kreitenmolenstraat 146

Vergelijkbare woningen in Udenhout

Veelgestelde vragen over Kreitenmolenstraat 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Kreitenmolenstraat 146?

De gemiddelde woningwaarde in Zeshoeven is €427.000. Dat komt neer op circa €1.923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kreitenmolenstraat 146 zich tot de wijk Zeshoeven?

Kreitenmolenstraat 146 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Zeshoeven. De buurt telt 1.157 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kreitenmolenstraat 146?

Kreitenmolenstraat 146 is een woonhuis in Zeshoeven, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kreitenmolenstraat 146 vergeleken met de buurt?

Kreitenmolenstraat 146 heeft 222 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In Zeshoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zeshoeven?

De wijk Zeshoeven in Udenhout (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeshoeven?

Vanuit Kreitenmolenstraat 146 in Zeshoeven bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeshoeven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kreitenmolenstraat 146: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zeshoeven?

Recreatie nabij Zeshoeven: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kreitenmolenstraat 146?