Streetview Waalseweg 1 Tull en 't Waal

Waalseweg 1, 3999 NN Tull en 't Waal

193 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Waalseweg 1 is een woonhuis in Tull en 't Waal, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 995 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €613.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
995 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Waalseweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalseweg 1

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tull en 't Waal

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

7.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Tull en 't Waal

155 Inwoners
65 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
67 Woningvoorraad
€613.000 Gem. woningwaarde Tull
88% Koopwoningen
638 Inwoners per km²

Locatie van Waalseweg 1

Vergelijkbare woningen in Tull en 't Waal

Veelgestelde vragen over Waalseweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalseweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Tull is €613.000. Dat komt neer op circa €3.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalseweg 1 zich tot de wijk Tull?

Waalseweg 1 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Tull. De buurt telt 67 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 638 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalseweg 1?

Waalseweg 1 is een woonhuis in Tull, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Waalseweg 1 vergeleken met de buurt?

Waalseweg 1 heeft 193 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 995 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Tull ligt de gemiddelde woningwaarde op €613.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalseweg 1 en wat betekent dat?

Waalseweg 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-03-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalseweg 1?

Waalseweg 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tull?

De wijk Tull in Tull en 't Waal (Utrecht) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €613.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tull?

Vanuit Waalseweg 1 in Tull bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 5.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tull?