Streetview Ds. Ulferslaan 19 Tienhoven

Ds. Ulferslaan 19, 3612 BH Tienhoven

196 m² Bouwjaar 1976 Label A

Ds. Ulferslaan 19 is een woonhuis in Tienhoven, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 452 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €660.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
452 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ds. Ulferslaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ds. Ulferslaan 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
126.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
32.5%
CO₂-emissie
25.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tienhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Tienhoven

645 Inwoners
275 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
271 Woningvoorraad
€660.000 Gem. woningwaarde Tienhoven-Oud Maarsseveen
78% Koopwoningen
176 Inwoners per km²

Locatie van Ds. Ulferslaan 19

Vergelijkbare woningen in Tienhoven

Veelgestelde vragen over Ds. Ulferslaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Ds. Ulferslaan 19?

De gemiddelde woningwaarde in Tienhoven-Oud Maarsseveen is €660.000. Dat komt neer op circa €3.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ds. Ulferslaan 19 zich tot de wijk Tienhoven-Oud Maarsseveen?

Ds. Ulferslaan 19 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Tienhoven-Oud Maarsseveen. De buurt telt 271 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ds. Ulferslaan 19?

Ds. Ulferslaan 19 is een woonhuis in Tienhoven-Oud Maarsseveen, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ds. Ulferslaan 19 vergeleken met de buurt?

Ds. Ulferslaan 19 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 452 m². In Tienhoven-Oud Maarsseveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €660.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ds. Ulferslaan 19 en wat betekent dat?

Ds. Ulferslaan 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.32 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tienhoven-Oud Maarsseveen?

De wijk Tienhoven-Oud Maarsseveen in Tienhoven (Utrecht) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €660.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tienhoven-Oud Maarsseveen?

Vanuit Ds. Ulferslaan 19 in Tienhoven-Oud Maarsseveen bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.6 km.