Benedenwoning Slikkenburg 1 Tholen

Slikkenburg 1, 4691 TC Tholen

153 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Slikkenburg 1 is een benedenwoning in Tholen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
153 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Slikkenburg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slikkenburg 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slikkenburg 1

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Slikkenburg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Slikkenburg 1?

De prijsindicatie voor Slikkenburg 1 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €1.837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slikkenburg 1 zich tot de wijk Tholen?

Slikkenburg 1 is een benedenwoning van 153 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slikkenburg 1?

Slikkenburg 1 is een benedenwoning in Tholen, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Slikkenburg 1 vergeleken met de buurt?

Slikkenburg 1 heeft 153 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slikkenburg 1 en wat betekent dat?

Slikkenburg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slikkenburg 1?

Slikkenburg 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Slikkenburg 1 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tholen?