Eengezinswoning, vrijstaande woning Schelde-Rijnweg 68 Tholen

Schelde-Rijnweg 68, 4691 TB Tholen

147 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Schelde-Rijnweg 68 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Tholen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 355 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
355 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan vaarwater en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Schelde-Rijnweg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schelde-Rijnweg 68

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.4%
CO₂-emissie
25.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (168.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schelde-Rijnweg 68

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Schelde-Rijnweg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelde-Rijnweg 68?

De prijsindicatie voor Schelde-Rijnweg 68 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €1.912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelde-Rijnweg 68 zich tot de wijk Tholen?

Schelde-Rijnweg 68 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 147 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelde-Rijnweg 68?

Schelde-Rijnweg 68 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Tholen, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schelde-Rijnweg 68 vergeleken met de buurt?

Schelde-Rijnweg 68 heeft 147 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 355 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schelde-Rijnweg 68 en wat betekent dat?

Schelde-Rijnweg 68 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schelde-Rijnweg 68?

Schelde-Rijnweg 68 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 168 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Schelde-Rijnweg 68 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.