Vrijstaande woning (waterwoning) Schelde-Rijnweg 48 Tholen

Schelde-Rijnweg 48, 4691 TB Tholen

274 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Schelde-Rijnweg 48 is een vrijstaande woning (waterwoning) in Tholen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m², een perceel van 1265 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
274 m²
Perceeloppervlakte
1265 m²
Inhoud
1209 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.420.000 tot €1.670.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, beschutte ligging, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schelde-Rijnweg 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schelde-Rijnweg 48

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
100.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
90.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47%
CO₂-emissie
21.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gashaard, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schelde-Rijnweg 48

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Schelde-Rijnweg 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelde-Rijnweg 48?

De prijsindicatie voor Schelde-Rijnweg 48 ligt rond €1.420.000 tot €1.670.000. De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €1.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelde-Rijnweg 48 zich tot de wijk Tholen?

Schelde-Rijnweg 48 is een vrijstaande woning (waterwoning) van 274 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelde-Rijnweg 48?

Schelde-Rijnweg 48 is een vrijstaande woning (waterwoning) in Tholen, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schelde-Rijnweg 48 vergeleken met de buurt?

Schelde-Rijnweg 48 heeft 274 m² woonoppervlakte en 1209 m³ inhoud. Het perceel is 1265 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schelde-Rijnweg 48 en wat betekent dat?

Schelde-Rijnweg 48 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-03-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schelde-Rijnweg 48?

Schelde-Rijnweg 48 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Schelde-Rijnweg 48 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.